Оголошення / Контакти / Рiзне
[x]

Рiзне /


Обов'язковий технічний огляд.

20.03.2019
Видаємо протокол перевірки технічного стану та сертифікат відповідності ТЗ для всіх категорій автомобілів: легкові автомобілі, вантажні автомобілі, автобуси, причепи.

Працюємо по всій Україні!

- Протокол перевірки технічного стану транспортного засобу (ОТК,Техогляд)
Обов'язковий технічний контроль (ОТК) стану транспортних засобів повернеться в Україну. Причому, для всіх типів автомобілів і відповідно за європейськими стандартами.
Згідно чинного законодавства проходження обов‘язкового технічного контролю (ОТК) є обов‘язковим для вантажних автомобілів, автобусів, причепів і легкового автотранспорту який використовується для комерційних цілей. Ми надає послуги по проведенню ОТК. Власники транспортних засобів, які підлягають ОТК і мають можливість пройти дану процедуру і отримати необхідний пакет документів. Обов’язковий технічний контроль транспортного засобу передбачає перевірку технічного стану транспортного засобу, а саме: системи гальмового і рульового керування, зовнішніх світлових приладів, пневматичних шин та коліс, світлопропускання скла, газобалонного обладнання (за наявності), інших елементів у частині, що безпосередньо стосується безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього природного середовища.
- Сертифікат Відповідності
Допоможемо Вам в найкоротші терміни і за доступною ціною засертифікувати авто із США і ЄС під українське законодавство.
Ми гарантуємо,що з нами ви пройдете 100% сертифікацію без проблем,бюрократичних складнощів і зайвих питань. Залишиттся тільки дочекатися випуску сертифіката сертифікаційним центром - Довідки для митного оформлення
Довідка(її ще називають :Ідентифікація,сертифікат для митниці,сертифікат для митного оформлення,довідка походження,сертифікат для митниці)видається без автомобіля за документами,тобто автомобіль для цього надавати НЕ ПОТРІБНО!
м.Рівне
+38 (067) 777-8008,+38 (067) 199-8008
Фото:
Додати в записник
Кількість переглядів: 264

Залишити коментар

Ваш ім'я

Електронна пошта

Повідомлення

Схожі оголошення

Ми пропонуємо всі види кредитів
Ми пропонуємо всі види кредитів * Комерційний кредит * Персональний…

Популярні оголошення

Ми пропонуємо всі види кредитів
Ми пропонуємо всі види кредитів * Комерційний кредит * Персональний…
Записник
Записник порожнiй

Рівненські оголошення

PDF останнього випуску


Волинські оголошення

PDF останнього випуску


Реклама